BLOG
KUPONY NA KONTAKT
PAKIET PODBIĆ
PROMOCJA ANONSU
MOBILNE PODBICIA
 
zdjecia/2014_03/t/add-38c287f1-123113.jpg
zdjecia/2014_02/t/add-e2069f11-233950.jpg
zdjecia/2011_10/t/add-eeab7ba9-080533.jpg
zdjecia/2012_02/t/add-ff28e827-203552.jpg
zdjecia/2012_02/t/add-7897a911-160205.jpg
zdjecia/2011_10/t/add-ca5b7203-194921.jpg
zdjecia/2011_05/t/add-bc074da1-155225.jpg
zdjecia/2011_05/t/45660-101926.jpg
zdjecia/2010_12/t/add-52dbc1f5-112613.jpg

Strony tylko dla dorosłych !

UWAGA! TA STRONA ZAWIERA TREŚCI EROTYCZNE !
Jeśli nie ukończyeś 18-go roku życia, nie chcesz oglądać tego typu treści lub jest to niezgodne z prawem twojego kraju,
nie wolno Ci wchodzić dalej !

Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie oraz akceptujesz regulamin i politykę prywatności.

 

Podaj swój adres email żeby wejść dalej:

Adres email: Płeć:

Wchodzę    Opuszczam stronę

Zanim wyrazisz na co masz teraz ochotę ...

  • Wulgaryzm już dawno nie imponuje, ostre słówka są jednak dozwolone
  • Podawanie danych kontaktowych w chrapce będzie karane usunięciem anonsu
  • Twoja ochotka jest linkiem do Twojego anonsu
  • za rynsztokowy język Twój anons zostanie usunięty
  • To co napiszesz jest Twoją wizytówką i linkiem do Twojego anonsu
  • Możesz mieć ochotę tylko raz na 180 min
  • Twoja ochotka będzie widoczna przez 48h
  • Za dodanie ochotki przez strony www nic nie płacisz

Mam ochotę na (max. 50 znaków):

Katowice,Tychy, Anonse mężczyzn > Szukam przyjaciółki

"jestem studentem dwóch humanistycznych kierunków"

Mam 22 lata.Zamieszczam anons gdyż poszukuję drogą internetową niezobowiązującego romansu.Pragnę nieskomplikowanej,przyjemnej relacji potocznie zwanej fucking-friends. Jestem studentem dwóch humanistycznych kierunków, początkującym publicystą, osobą inteligentną i oczytaną,przestrzegającą podstawowych zasad savoir-vivre.
Do moich zainteresowań należą historia, filozofia, socjologia, historiozofia, religioznawstwo, kultury i etnologia, polityka, geopolityka, stosunki międzynarodowe, literatura, psychiatria,astronomia.Jestem bardzo gorliwym humanistą,obiektem mojego pożądania intelektualnego jest istota ludzka, a zdobywanie naukowej wiedzy to dla mnie czysta przyjemność.Mam naturę samouka, poznaję świat rozumowo dzięki wiedzy teoretycznej oraz logice,suche fakty nie wystarczają mi, zawsze szukam przyczyn, złożoności struktur.
Moje poglądy są generalnie konserwatywne.Nie uznaję równości,akceptuję hierarchiczną koncepcję społeczeństwa,co przekłada się na moje podejście do życia towarzyskiego. W przeciwieństwie do innych panów szukam kobiety w moim wieku lub młodszej ode mnie, wykluczam znajomość ze starszą.Mam 172 cm wzrostu, więc nie ubiegam się o choćby minimalnie wyższą partnerkę.Znam swoje wartość,ale też zdaję sobie sprawę, że zajmuje określone miejsce w szeregu,cechuje mnie pokora,nie widzę sensu w nawiązaniu znajomości,z kimś,kto do mnie nie pasuje.
Poszukuję inteligentnej kobiety, która posiada konkretne pasje i zainteresowania. Wymagam wysokiej kultury osobistej i stabilności emocjonalnej.Przy bliższym poznaniu szybko buduje w sobie obraz innego człowieka, który zazwyczaj nie odbiega dalece od rzeczywistości.Warunkiem udanego romansu jest satysfakcjonujący dla obu stron sposób spędzania wolnego czasu,gdyż zakładam, że nie będzie opierać się tylko na seksie i rozmowach w domowym zaciszu. Bardzo mile widziana przeze mnie chęć brania wspólnego udziału w wydarzeniach kulturalnych, wyjścia do klubu, teatru, opery, muzeum.Lubię również jeździć rowerem oraz spacerować, najchętniej po łonie natury, wspaniale byłoby znaleźć osobę podzielającą takowe formy rekreacji.Do kobiet odnoszę się z uniżoną grzecznością zawsze szarmancko i po dżentelmeńsku.Jestem przywiązany do konwenansów, podobają mi się rozbudowane reguły flirtu.Cieszy mnie, gdy w relacji z kobietą, stosujemy wysublimowaną grę słów gestów i znaków, klęczenie przed damą a następnie nastrojowy dotyk z zachowaniem pełnego ceremoniału czysta przyjemność.Możliwość starania się o względy wyniosłej pani, zdobywanie tej wymagającej to chętnie podejmowane przeze mnie wyzwanie.Zmysłowo działają na mnie ubiór, ozdoby, perfumy. Za jedną z najpiękniejszych części ciała uznaję włosy, toteż fryzura przyciąga moją uwagę niemal tak samo jak twarz.Podoba mi się tradycyjny podkreślający kobiecość styl, w którym znajdują się spódnica, obcasy, biżuteria, torebka.
Cechuje mnie stoicki spokój i silna psychika, trudno mnie wyprowadzić z równowagi, nie jestem impulsywny.Słucham muzyki klasycznej,jazzowej, rockowej oglądam dużo filmów od dokumentalnych poprzez historyczne,dramaty,thrillery aż po niekomercyjne filmy orientalne, przeczytałem bardzo dużą ilość książek, którymi mógłbym obdzielić wielu ludzi. Pisuję amatorsko opowiadania, ale zazwyczaj ich nie upubliczniam, wierszy nie piszę,jednak kobieta, która tworzy poezję działa na mnie zniewalająco.
Paniom, które czytając zastanawiają się, czy do mnie napisać pragnę przekazać,że zachęcam do rozpoczęcia konwersacji, a do każdej piszącej do mnie osoby jestem pozytywnie nastawiony.Nie ma żadnych powodów żeby się mnie obawiać, mam naturalny szacunek do każdego rozmówcy.Cudów nie oczekuję,nie wymagam dużego podobieństwa do mnie, nie jestem wybredny.Podstawowy warunek, jaki musi być spełniony, to udana komunikacja na płaszczyźnie intelektualnej.Potrafię szybko ocenić, kto ma w sobie odpowiedni potencjał i bez problemów dogadam się z osobą, na której względach mi zależy. Mam 22 lata, wyrosłem już z wieku, gdy uważałem się za w pełni dorosłego, wciąż dojrzewam i rozwijam się intelektualnie.Z tego też powodu nie planuję w najbliższym okresie wchodzić w poważny związek.W kilku już byłem, każdy zapisał się w me mnie, wszystkie miały dla mnie też wiele negatywnych konsekwencji,a dziś jestem wolny i zamierzam przez jakiś czas korzystać z życia oddając się rozpuście. Nadmienię również,iż choć miłość jest piękna, lecz jak miałem okazje się przekonać ogłupia i odbiera sporo czasu, a na obecnym etapie życia nie mogę sobie na to pozwolić.Jestem dyskretny, nie upubliczniam swojego wizerunku,piszę artykuły dla katolickich portali i zamieszczenie zdjęć obok anonsu mogłoby mi zaszkodzić.Oczywiście osobom zainteresowanym prześlę je na skrzynkę e-mail.

Moje preferencje

Cel spotkania: Na wakacje | Upodobania: Sex tradycyjny,

Mój wygląd: wzrost: 0 cm | waga: 0 kg

Preferowane godziny kontaktu: Poniedziałek - Piątek: Dowolne, Sobota: Dowolne, Niedziela: Dowolne

Zdjęcia


Dodatkowe galerie

Ten użytkownik nie ma dodatkowych galerii.

ikona podbij ikona edytuj ikona zgłoś nadużycie

Zgłoszenie jest monitorowane, Twój adres IP jest logowany.

Email (wymagane):

Krótkie wyjaśnienie (opcjonalne):

ikona zgłoś nadużycie

Autoposzukiwacz

Chcesz otrzymywać powiadamienie o nowych ogłoszeniach w serwisie na swój e-mail już na drugi dzień rano?

Kategoria
Cel spotkania
Województwo
Miasto
Twój email
Powtórz Twój email